Par NEXT Hockey

Vīzija – Būt noderīgiem un vērtīgiem. Visā hokeja apmācības tirgū būt par visjaudīgāko blockchain elementu, kas savieno dažādas hokeja kultūras ar progresīviem treneriem un hokeja klubiem talantus un “darba zirgus” no Austrumeiropas Rietumeiropas virzienā.


Misija – Esam zinoši un spējam nodot savas zināšanas praktiskā pielietojumā. Radīt katram jaunam cilvēkam un viņa pacietīgajai ģimenei skaidrāku un drošāku ceļu no smaga darba uz piemērotāko klubu Eiropā un Ziemeļamerikā, ar pasaules treneru palīdzību uztrenēt savas spējas līdz savu vēlmju robežām.


Mērķi – Sasniegt un palīdzēt hokejistam, nonākot izvēles priekšā, un šajā pagrieziena punktā, kad tiek pieņemti lēmumi – gan izšķiroši, gan pareizi jaunieša hokeja karjeras mērķu izvēlē. Katru gadu NXTHKY nometņu programmas, sadarbībā ar Ziemeļamerikas un Eiropas jauniešu un pieaugušo klubu treneriem, nosūta pa kādam jaunam talantam uz Ziemeļamerikas NHL klubu sistēmas bērnu un jauniešu showcase nometnēm kā nākotnes prospektus, kuri simbolizē nākošā līmeņa hokeja prasmes.


Uzdevumi – 4 reizes gadā novadīt Austrumeiropas jaunajiem talantiem kopā ar dažādiem individuālo iemaņu attīstības treneriem (no visas pasaules) hokeja nometnes vecuma grupās no U-12 līdz U-16 Baltijā. Katrs hokejists nometnes beigās saņem 100 punktu analīzes atsauksmi, lai saprastu savas vajās un stiprās puses. Atkarība no rezultāta indikācijām, katras nometnes vadītājs izstrādā ieteikumus un iespējamo uzsvaru, kuras spējas attīstīt ātrāk un kuras vēlāk. Tikai šāda pieeja var dot izpratni katram hokejistam par savām spējām un gribēšanu ieguldīt laiku un pūles, lai nokļūtu ”caur adatas aci” lielajā hokejā, kur konkurences apstākļos ir jābūt individuāli ļoti bagātam ar nūjas tehnikas, ripas kontroles un slidošanas iemaņām. Pie šī galvenā principa vēl klāt ir jābūt spējīgam komunicēt ar komandas biedriem gan laukumā, gan ārpus tā, izrādīt savas komandas spēlētāja īpašības un uzbūvēt savu vizītkarti ar atšķirības un izcelsmes zīmi hokeja pasaulē.


Mūsu pienesums – Ļoti plašs kontaktu loks ar top pasaules treneriem un hokeja zvaigznēm, kuri vēl ar vien ir aktīvi hokeja dzīves veidotāji un vilcēji. Apvienojot šos spēkus NXTHKY intensīvajās treniņu nedēļās, mēs palīdzam jauniešiem, jau tagad vecumā no U12 līdz U16 sasniegt nākošo līmeni hokejā un iegūt mērķi uz kuru tiekties, lai sasniegtu savas hokeja virsotnes. Šī pieredze, ko iegūst jaunie hokejisti ar mūsu sadarbības treneriem ir arī tāda, kas parāda cik vienlaicīgi šis nākotnes hokejs ir reizē arī tuvu sasniedzams, ja iegulda darbu, par pamatu ņemot treneru 100 punktu novērtēšanas sistēmu, tajos brīžos , kad jaunieši spēlēs savos klubos un piedomās par vājo pušu uzlabošanu ikdienā.

Didzis Jansons – NEXT Hockey Agency dibinātājs

Didzis spēlējis hokeju Francijā, Šveicē un vairāk kā 150 spēles aizvadījis Latvijas augstākajā līgā – OHL. Pats ir organizējis un vadījis vairākas hokeja nometnes ārpus Latvijas un divas sezonas ir strādājis Francijā par treneri. Saistot savu dzīvi ar hokeju ir izveidojies plašs kontaktu loks, gan Eiropā, gan Ziemeļamerikā.

Andrejs Lapiņš – NEXT Hockey Agency dibinātājs

KHL PTU pārstāvis Eiropas valstīs. Vairāk nekā 10 gadu pieredze starptautiskas nometnes organizēšanā, Tretiak&Naumov goalie camp. Sadarbība ar vairākām Krievijas BJHS, Boston Briuns galveno skautu Eiropā – Svenake Svensson, sadarbība ar vairākiem KHL klubiem un to sistēmu. Sadarbība ar Krievijas Hokeja Federāciju – Vladislav Tretiak