Artis Ābols

Artis Ābols (dzimis 1973. gada 3. janvārī Rīgā) ir bijušais latviešu hokejists, spēlējis uzbrucēja pozīcijā, bijis Latvijas izlases dalībnieks. 2017.gadā viņš bija Kontinentālās hokeja līgas kluba Toljati “Lada” galvenā trenera pienākumu izpildītājs. Iepriekšējā sezonā Rīgas Dinamo galvenā trenera asistens. Kā arī Artis izaudzinājis hokejā ir savu dēlu Rodrigo, kurš šosezon noslēdza līgumu ar NHL komandu Florida Panthers.

Ted Suikhonen

Teds ir dzimis Minesotā, trenera sertifikātus ieguvis Ziemeļamerikā un Zviedrijā. Pašlaik ir atbildīgs KHL Jaroslavļas Lokomotiv sistēmā par individuālo prasmju pilnveidošanu. Pieder personīgā hokeja akadēmija. PEP vēstnesis Ziemeļamerikā un Eiropā. Strādā sākot ar bērniem līdz pat profesionāļiem NHL.

Raimonds Vilkoits

Raimonds Vilkoits ir bijušais latviešu hokejists, centra uzbrucējs. 2010. gadā aizvadījis trīs spēles Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas “Dinamo” sastāvā. Pašlaik Vilkoits ir Krievijas Jaunatnes hokeja līgas kluba HK Rīga galvenais treneris, kur savā debijas sezonā Raimonda audzēkņi aizvadīja vienu no labākajām sezonām kluba vēsturē.

Edgars Lipsbergs

Edgars ir bijušais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs, viņš spēlēja U18; U20 junioru pasaules čempionātos nacionālajai komandai Latvija. Spēlējis arī MHL un OHL līgā.Kā spēlētājs Edgars vairākas reizes sasniedzis Latvijas līgas čempionāta pjedestālu un kļuvis par Latvijas čempionu. Spēlējot hokeju kā profesionālis, viņam izdevās četrus gadus arī nostrādāt Rīgas “Dinamo” sistēmā.

Renārs Undelis

Hokejā kopš 7 gadu vecuma. Renārs spēlēja Latvijas valstsvienības U-18, U-20 izlasēs Pasaules kausa izcīņā. 2012./2013.gada sezonā viņš kļuva par Latvijas čempionu HK”SMS Credit”. Renārs 2013./2014.gada sezonā kļuva par rezultatīvāko spēlētāju Latvijas virslīgā – OHL. Treneris HK Mārupe kopš 2017. gada. Treneris komandām U-7 un U-9. Kopš 2015. gada viņš kā treneris piedalījās vairākās bērnu hokeja nometnēs. Šosezon Renārs spēlē Latvijas virslīgā, HK Olimp un kļuva par regulāras sezonas čempionu.

Uldis Eldmanis

Uldis daudzus gadus ir spēlējis OHL – Latvijas Hokeja līgā, dažas spēles ir aizvadītas Latvijas Forbola līgā, Latvijas Futbola Pirmajā līgā, kā arī 8 pasaules čempionātos Bandijā.Pirmos gadus Uldis pavadīja kā direktors un sporta direktors HS Mārupe. Viņš palīdzēja veidot HS Mārupe organizāciju un bija atbildīgs arī par bērnu un jauniešu hokeju, vienlaikus audzinot jauno vārtsargu paaudzi.

Rihards Maļinovskis

Rihards 2010.gadā absolvēja Sporta izglītības aģentūras apmācības programmu. Hokeja karjeru viņš sāka 8 gadu vecumā hokeja klubā Saga. Junioru vecumā spēlēja komandai Prizma / Rīga. Daudzus gadus spēlējis PRO līmenī OHL – LATVIJAS HOKEJS LĪGĀ. Dažus gadus SK LSPA / Rīga un vēlāk Liepājas Metalurgs kļuva par Latvijas čempionu. Treneru karjeru viņš sāka 2017. gadā. gadā HS Mārupe sāka strādāt par bērnu un jauniešu treneri un dažos mēnešos kļuva par vienu no spilgtākajiem treneriem organizācijā.

Miks Komuls

Miks slido no 2 gadu vecuma. Absolvējis Latvijas sporta un Pedagoģijas akadēmiju. Miks ir galvenais treneris HK Mārupe u-9 un u-11 komandām .Kā spēlētājs ir vairākas reizes sasniedzis Latvijas virslīgas piedestālu, ar HK Kurbads izcīnījis zeltu un ar HK Liepāja bronzu. Miks arī tagad spēlē aktīvi hokeju un šosezon ar HK Olimp triumfēja Latvijas virslīgas – OHL sezonā.

Renē Rozenbergs

Slavenās Rozenbergu hokeja dinastijas turpinātājs. Renē ir trenējis vairākas komandas savā karjerā, gan bērnu gan pieaugušo. Palīdzējis izaudzināt neskaitāmus NCAA spēlētājus. Renē 2019.gadā sāka trenēt U-12 vecuma bērnus un šobrīd ir neatņemama HS Mārupes sastāvdaļa.