Paziņojums: Artis Ābols pievienojas NEXT Hockey intensīvajā treniņu nedēļā!

Ar prieku paziņojam, ka Artis Ābols dalīsies ar savu pieredzi un būs viens no galvenajiem treneriem NEXT Hockey intensīvajā hokeja nedēļā!

Artis Ābols (dzimis 1973. gada 3. janvārī Rīgā) ir bijušais latviešu hokejists, spēlējis uzbrucēja pozīcijā, bijis Latvijas izlases dalībnieks. 2017.gadā viņš bija Kontinentālās hokeja līgas kluba Toljati “Lada” galvenā trenera pienākumu izpildītājs. Iepriekšējā sezonā Rīgas Dinamo galvenā trenera asistens. Kā arī Artis izaudzinājis hokejā ir savu dēlu Rodrigo, kurš šosezon noslēdza līgumu ar NHL komandu Florida Panthers.

Jaunumi: Raimonds Vilkoits kļūst par intensīvās treniņu nedēļas galveno treneri un vadītāju!

Raimonds Vilkoits

Raimonds Vilkoits oficiāli pievienojas NEXT Hockey intensīvajai treniņu nedēļai un sadarbībā ar Tedu Sukhoinenu pildīs galvenā trenera pienākumus.Kā arī pateicoties sadarbībai ar Tedu, pirmo reizi Latvijā būs ekskluzīva iespēja piedalīties POWEREDGE PRO programmā!

Raimonds Vilkoits ir bijušais latviešu hokejists, centra uzbrucējs. 2010. gadā aizvadījis trīs spēles Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas “Dinamo” sastāvā. Pašlaik Vilkoits ir Krievijas Jaunatnes hokeja līgas kluba HK Rīga galvenais treneris, kur savā debijas sezonā Raimonda audzēkņi aizvadīja vienu no labākajām sezonām kluba vēsturē.

Bikram Yoga pievienojas Next Hockey intensīvajai treniņu nedēļai


Bikram joga ir 90 minūšu sesija 40 ° C grādu temperatūrā ar mitruma līmeni 40-50%, kurā tiek praktizētas 26 pozas (asanas) un divi elpošanas vingrinājumi (pranajamas). Šī pozu sērija apvieno koncentrēšanās spējas, pacietību, apņēmību un paškontroli, kas palielina pašpārliecinātību un vitalitāti.

Sistemātiskā pārskatā, 2015. gadā tika atklāts, ka Bikram joga uzlaboja ķermeņa apakšdaļas izturību, locītavu kustību diapazonu gan ķermeņa augšdaļā, gan apakšdaļā kā arī līdzsvaru.

Savas karjeras laikā, NHL uzbrucējs Georges Laraque saglabāja savu 6 pēdu 243 mārciņu augumu stingri ievērojot treiņu režīmu, kas ietvēra Bikram Jogu. “Es esmu stiprs, bet ne tāpēc, ka es spiežu sešas smaguma ripas,” viņš saka. “Ja jūs nodarbojaties ar jogu, jums nav jādara tik daudz svara treniņi, jo tas ir kā svara vingrinājums, bet svaru vietā jūs izmantojat savu ķermeni.

“Kad jūs strādājat ar savu elastību, tas padara jūs mazāk pakļautus traumām,” viņš paskaidro, piebilstot, ka, viņaprāt, joga patiešām ir kaut kas tāds, kas palīdzēs jaunajiem sportistiem kļūt stiprākiem un uzlabot spējas. Tas viņiem var palīdzēt kļūt par labākiem sportistiem. ”

Papildus fiziskajiem labumiem Laraque bauda arī prakses meditatīvo aspektu. “Spēle var radīt stresu gan ķermenim, gan garīgi,” viņš saka. “Jūs dodaties uz jogu, tas ir vienkārši ļoti relaksējoši. Tas ir patiešām kluss un grūti izskaidrojams brīdis, bet jūs esot tur nedomājat par kādām problēmām vai kaut ko citu. Tas ir tik labs, relaksējošs un attīrošs process. ”

Apstrīdot nepareizo uzskatu, ka joga ir “izsmalcinātāka” nekā citi vingrinājumu veidi, nākamajam Sanhosē haizivij Joe Thornton patīk nodarboties ar Bikram jogu, tikai lai “izsistu sviedru”.

“Joga nav tikai ķermeņa darbība, tā attiecas arī uz prātu, un tā ir tehnika, kas man patiešām ir palīdzējusi,” saka NBA Visu zvaigžņu pārstāvis LeBrons Džeimss. “Man pirms dažiem gadiem bija problēmas ar muguras lejasdaļu, un, kad es sāku nodarboties ar jogu, tas man ir palīdzējis visvairāk.”

Reti, kad basketbolista karjeras laikā bija vairāk nekā piecas atpūtas minūtes vienā spēlē, Džeimss nesen kreditēja jogu kā savas neticamās izturības katalizatoru. “Vai tas darbojas visiem? Es nezinu. Bet tas der man, ”sacīja Džeimss.

Vai jūs esat hokejists, kurš vēlas palielināt ātrumu, veiklību un sniegumu? Piedalies karstajā Bikram jogā, jo te iegūsi tās lietas, kuras nevar citur.