Grafiks

10.-15. Jūnijs

1.Diena

REĢISTRĀCIJA: 8:00!!!

Grupa A: 9:30 – 10:30 Treniņš uz ledus
Grupa B 9:30 – 10:30 Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A
10:45 – 11:45
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 10:45 – 11:45
Treniņš uz ledus
Pusdienas 12:15 – 12:55
Grupa A
13:10 – 13:50
Video sapulce
Grupa B 13:10 – 13:50
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa A
13:55 – 14:35
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa B 13:55 – 14:35
Video sapulce
Grupa A
15:00 – 16:00
Treniņš uz ledus
Grupa B 15:00 – 15:55
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A
16:15 – 17:15
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 16:15 – 17:15
Treniņš uz ledus

2.Diena

Grupa A: 9:30 – 10:30 Treniņš uz ledus
Grupa B 9:30 – 10:30
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 10:45 – 11:45
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 10:45 – 11:45
Treniņš uz ledus
Pusdienas 12:15 – 13:15
Grupa A 13:30 – 14:10
Video sapulce
Grupa B 13:30 – 14:10
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa A 14:15 – 14:55
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa B 14:15 – 14:55
Video sapulce
Grupa A 15:20 – 16:20
Treniņš uz ledus
Grupa B 15:20 – 16:20
BIKRAM YOGA RIGA
Grupa A 16:40 – 17:40
BIKRAM YOGA RIGA
Grupa B 16:40 – 17:40
Treniņš uz ledus

3.Diena

Grupa A: 9:30 – 10:30 Treniņš uz ledus
Grupa B 9:30 – 10:30
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 10:45 – 11:45
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 10:45 – 11:45
Treniņš uz ledus
Pusdienas 12:15 – 13:15
Grupa A 13:30 – 14:10
Video sapulce
Grupa B 13:30 – 14:10
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa A 14:15 – 14:55
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa B 14:15 – 14:55
Video sapulce
Grupa A 15:20 – 16:20
Treniņš uz ledus
Grupa B 15:20 – 16:20
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 16:40 – 17:40
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 16:40 – 17:40
Treniņš uz ledus

4.Diena

Grupa A: 9:30 – 10:30 Treniņš uz ledus
Grupa B 9:30 – 10:30
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 10:45 – 11:45
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 10:45 – 11:45
Treniņš uz ledus
Pusdienas 12:15 – 13:15
Grupa A 13:30 – 14:10
Video sapulce
Grupa B 13:30 – 14:10
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa A 14:15 – 14:55
Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa B 14:15 – 14:55
Video sapulce
Grupa A 15:20 – 16:20
Treniņš uz ledus
Grupa B 15:20 – 16:20
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 16:40 – 17:40
Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 16:40 – 17:40
Treniņš uz ledus

5.Diena

Grupa A: 9:30 – 10:30 Treniņš uz ledus
Grupa B 9:30 – 10:30 Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 10:45 – 11:45 Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 10:45 – 11:45 Treniņš uz ledus
Pusdienas 12:15 – 13:15
Grupa A 13:30 – 14:10 Video sapulce
Grupa B 13:30 – 14:10 Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa A 14:15 – 14:55 Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa B 14:15 – 14:55 Video sapulce
Grupa A 15:20 – 16:20 Treniņš uz ledus
Grupa B 15:20 – 16:20 BIKRAM YOGA RIGA
Grupa A 16:40 – 17:40 BIKRAM YOGA RIGA
Grupa B 16:40 – 17:40 Treniņš uz ledus

6.Diena

Grupa A: 9:30 – 10:30 Treniņš uz ledus
Grupa B 9:30 – 10:30 Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 10:45 – 11:45 Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 10:45 – 11:45 Treniņš uz ledus
Pusdienas 12:15 – 13:15
Grupa A 13:30 – 14:10 Video sapulce
Grupa B 13:30 – 14:10 Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa A 14:15 – 14:55 Staipīšanās, spēles, atpūta
Grupa B 14:15 – 14:55 Video sapulce
Grupa A 15:20 – 16:20 Treniņš uz ledus
Grupa B 15:20 – 16:20 Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa A 16:40 – 17:40 Atlētikas, izturības, spēka treniņš
Grupa B 16:40 – 17:40 Treniņš uz ledus
Noslēguma ceremonija: Apbalvošana, burgeri, paziņojums!